کشتی بادبانی (در فرمت jpg)

ارسال شده در: سه بعدي, معرق | ۰

طرح کشتی بادبانی

gayegh-badbani

 

طرح کشتی بادبانی یکی از دیگر پروژه های چوبی سایت است. این طرح را با استفاده از چوب های مرغوب بسازید.

فرمت فایل ها jpg است که با پس از دانلود طرح با استفاده از نرم افزارهای ویرایش عکس تکه های عکس را به هم متصل کنید تا طرح کامل به دست آید.
ابزار های مورد نیاز برای ساخت عبارتند از : ارّه، سوهان ، پارچه (برای بادبان ها) ، چند تکه چوب ضخیم

عکس های بیشتر در فایل پیوست شده

6 امتياز ثبت شده
کشتی بادبانی (در فرمت jpg)
تعداد 2 رأي ثبت شده است ميانگين آرا 4.5 مي باشد درصد آرا 90%است

 برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فايل با لينك مستقيم” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.
در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.
فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت woodworking-plans.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.
 در آخر اگر با مشكل دانلود روبه رو شديد روي "خرابي لينك" كليك كنيد تا در اسرع وقت رسيدگي شود.

ايدي اين مطلب160

ارسال پاسخ