چوب های كاربردی منبت (نام و تصوير)

ارسال شده در: آموزش | ۰
چوب های كاربردی منبت

چوب های كاربردی منبت

سلام. اين بار تصميم گرفتم كه پست متفاوتي رو به عنوان " چوب های كاربردی منبت " در سايت به نمايش بذارم.

افرادي كه تمايل به ساخت پروژه هاي منبت دارند حتما به رنگ هاي متفاوت چوب نيازمند مي شوند. البته لازم به ذكر است كه گرچه رنگ هاي صنعتي بسياري وجود دارد كه مي توان آن ها را در منبت به كار برد اما طرح هاي منبت وقتي با ارزش مي شوند كه رنگ هاي طبيعي در آن نمايان شوند.

در اين مقاله شما با رنگ ها و تصاوير چوب هاي مورد استفاده در منبت آشنا مي شويد تا بتوانيد از آن در كار هاي منبت خود استفاده كنيد. چوب هاي نام برده شده در تصوير زير اغلب از چوب هاي سخت هستند و بسياري از آن ها در بازار ايران نيز يافت مي شوند.

چوب هاي نام برده شده عبارت است از: گردوي پرورشي ، ماهون آمريكايي ، گردوي آمريكايي ، گابن ، گردوي گره دار ، اقاقياي هندي ، ماهون كايا ، اقاقياي آمريكايي، ماهون آفريقايي، گردوي مشكي، چوب افرا، چوب زبان گنجشك، فان (غوشه) ، چوب بلوط، چوب درخت سيب، چوب راش، راش تايلندي، ماكوره و ماهون هندوراسي.

ديدن تگ انواع چوب نيز توصيه مي شود.

ديدن مطلب مهمترين چوب هاي مورداستفاده در معرق مفيد است.

انواع چوب

چوب های كاربردی منبتبراي بزرگ شدن تصوير روي آن ضربه بزنيد.

0 امتياز ثبت شده
چوب های كاربردی منبت (نام و تصوير)
به اين مطلب امتياز دهيد

 برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فايل با لينك مستقيم” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.
در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.
فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت woodworking-plans.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.
 در آخر اگر با مشكل دانلود روبه رو شديد روي "خرابي لينك" كليك كنيد تا در اسرع وقت رسيدگي شود.

ايدي اين مطلب1620

ارسال پاسخ