طرح ساعت دیواری مدرن و شيک

ارسال شده در: معرق | ۰

ساعت دیواری مدرن

ساعت دیواری مدرن

ساعت دیواری مدرن و شيک  با قابليت فروش و ايجاد بازاري بسيار عالي اكنون در سايت كارباچوب آماده شده است . ابعاد پيشنهادي براي اين طرح 120*160 مي باشد و با توجه به رنگ اين طرح بهتر است از چوب هاي مصنوعي استفاده شود.

قيمت فروش اين طرح حداقل 500000ريال است و اين طرح براي عرضه در اداره ها مؤسسات و … بسيار مناسب است. با توجه به مواد اوليه مورد استفاده در ساخت اين طرح اين طرح سود آوري بسيار خوبي دارد.

براي برش اين طرح با دستگاه فايل PDF را با استفاده از نرم افزار به فرمت هاي وكتور تبديل كنيد و نتيجه مطلوب را دريافت كنيد.

 

0 امتياز ثبت شده
طرح ساعت دیواری مدرن و شيک
تعداد 2 رأي ثبت شده است ميانگين آرا 3 مي باشد درصد آرا 60%است

 برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فايل با لينك مستقيم” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.
در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.
فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت woodworking-plans.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.
 در آخر اگر با مشكل دانلود روبه رو شديد روي "خرابي لينك" كليك كنيد تا در اسرع وقت رسيدگي شود.

ايدي اين مطلب1456

ارسال پاسخ