آویز قلب (آموزش طراحی) در چند فرمت

ارسال شده در: معرق | ۰

آموزش طراحی آویز قلب

آموزش طراحی آویز قلب

آموزش طراحی آویز قلب با استفاده از نرم افزار کورل دراو . در این آموزش سعی کردم به ساده ترین و گویا ترین روش ممکن روال طراحی این طرح رو مصور و مکتوب کنم . در واقع کورل یک نرم افزار ساده بر مبنای ترسیمه های وکتور ( برداری ) هست . به این معنی که نقطه و خط و رنگ بوسیله مختصات ریاضی مشخص شده و محدودیت های سیستم پیکسلی رو نخواهد داشت . طرح اجرا شده نیز با فرمت های PDF.DXF.CDR در فایل دانلودی قابل دسترس هست .

2 امتياز ثبت شده
آویز قلب (آموزش طراحی) در چند فرمت
تعداد 1 رأي ثبت شده است ميانگين آرا 5 مي باشد درصد آرا 100%است

 برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فايل با لينك مستقيم” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.
در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.
فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت woodworking-plans.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.
 در آخر اگر با مشكل دانلود روبه رو شديد روي "خرابي لينك" كليك كنيد تا در اسرع وقت رسيدگي شود.

ايدي اين مطلب1465

ارسال پاسخ