آموزش چسباندن طرح به چوب (تصويري)

ارسال شده در: آموزش, هنرهاي چوبي | ۰

در اين ويديو آموزش چسباندن طرح به چوب با چسب كاعذي را ياد ميگيريد.

وسايل لازم:

  • چسب چوب
  • چسب كاغذي
  • ليسه

آموزش كلي

ابتدا چسب كاغذي را به موازات همديگر روي چوب مي چسبانيم، سپس چسب چوب را روي آن مي‌ريزيم.

آموزش دقيق تر در ويديوي تهيه شده

 

 آموزش چسباندن طرح به چوب

آموزش چسباندن طرح به چوب آموزش چسباندن طرح به چوب آموزش چسباندن طرح به چوب آموزش چسباندن طرح به چوب آموزش چسباندن طرح به چوب آموزش چسباندن طرح به چوب آموزش چسباندن طرح به چوب آموزش چسباندن طرح به چوب آموزش چسباندن طرح به چوب

0 امتياز ثبت شده
آموزش چسباندن طرح به چوب (تصويري)
تعداد 1 رأي ثبت شده است ميانگين آرا 1 مي باشد درصد آرا 20%است

 برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فايل با لينك مستقيم” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.
در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.
فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت woodworking-plans.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.
 در آخر اگر با مشكل دانلود روبه رو شديد روي "خرابي لينك" كليك كنيد تا در اسرع وقت رسيدگي شود.

ايدي اين مطلب1222

ارسال پاسخ